Esra Balamir

Esra Balamir

En başta şarkıcı olarak başlayan Esra Balamir Dame Ajans mankeni ve TV sunucusu Esra Balamir olarak devam etti şohete uzanmaya, 90lı yıllarda şöhretli ve başarılı bir vj olarak Yalçın Dümer ile evlendi ama Dümer Serpil Çakmaklı ile sürdüremediği evlilik hayatını Esra Balamir ile de sürdüremedi.

Sunuculukta başarısını kanıtlamış Esra Balamir Atv’de sabah keyfi programını sunarken olaylı bir şekilde yerini Harika Avcı’ya kaptırmıştı, ama dönen entikalar onu ortada kalmasınaneden olamadı ve Esra Balamir TGRT’nin Klas Magazin programına geçti.. Tabi ki TGRT’de hiç bir zaman Kral TV deki popülerliğe ulaşamazdı ve ulaşamadı da.

Birden alakasız kişilerden telefonlar almaya başladı, neden nerden nasıl falan diye merak içinde olayı araştırınca telefon numarasını Yeliz Yeşilmen’in önüne gelen herkese verdiğini hatta dağıttığını öğrendi, medya olayın üzerine gidince yine biraz gündem oluştu.

İsmi çapkına çıktı çünkü yanında kim olurda olsun fotoğraflardan kaçmadı maskeler falan da takmadı, aslında yanındakiler tanıdıklarıydı, ama aşk hayatında da Esra Balamir gizlilikten hoşlanmayan Esra aşk yaşadıklarıyla da pozlar verdi.

Göğüslerinde silikon olduğunu ve bununun ameliyatlı olduğunu hiç inkar etmedi, bir ara devamlı olarak Bostancı Corner Bar’da Galatasaray’ın ünlü futbolcusu Ümit Karan ile görünmeye başladı.