Toplam yaşam öyküsü sayısı: 8877
Kullanıcı GirişiKategoriler
Yeni eklenenler
Popüler yaşam öyküleri

Ana sayfa - Kenan İmirzalıoğlu

Kenan İmirzalıoğlu


Share Paylaş


Tavsiye et


Meslek: Yazarlar - Şairler

Kenan İmirzalıoğlu Yazıcıya Gönder

Kenan İmirzalıoğlu, 18 Haziran 1974 tarihinde Ankara'da doğdu. Orta ve lise öğrenimini Ankara'da, yüksek tahsilini ise İstanbul'da Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü'nde yaptı.

1995 yılında mankenlik yapmaya başladı ve arkadaşlarının teşvikiyle girdiği Best Model of The World mankenlik yarışmasında birinci oldu. 1999 yılında televizyon dizisi 'Deli Yürek' te "Yusuf Miroğlu" karakterini canlandırarak oyunculuğa geçti. Kısa zamanda oyunculuk yeteneğiyle seyircilerin ve yönetmenlerin ilgi odağı oldu. 2001 yılında "Deli Yürek"in sinema versiyonu 'Deli Yürek: Bumerang Cehennemi' adlı filmde oynadı. Ardından yine bir televizyon dizisi 'Alacakaranlık'ta rol aldı.

Sinemadaki ikinci çalışması 'Yazı Tura' da başrol oynadı. 2006'da yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın üstlendiği 'Son Osmanlı Yandım Ali'de rol aldı. 2007'de televizyon dizisi 'Acı Hayat'ta oynadı. Son olarak 'Kabadayı' adlı filmde ve "Ezel" adlı dizide rol aldı.

Kenan İmirzalıoğlu fotoğrafları

Kenan İmirzalıoğlu resim 1 Kenan İmirzalıoğlu resim 2 Kenan İmirzalıoğlu resim 3 Kenan İmirzalıoğlu resim 4 Kenan İmirzalıoğlu resim 5 Kenan İmirzalıoğlu resim 6 Kenan İmirzalıoğlu resim 7

Haberleri

 

Zeynep ile Kenan ayrıldı - 09.04.2010

Bina avına çıktılar - 22.04.2010

 

Kenan İmirzalıoğlu kitapları