Toplam yaşam öyküsü sayısı: 9148
Kullanıcı GirişiKategoriler
Yeni eklenenler
Popüler yaşam öyküleri

Ana sayfa - Grup Hepsi

Grup Hepsi


Share Paylaş


Tavsiye et


Meslek: Müzisyenler

Grup Hepsi Yazıcıya Gönder
Grup Hepsi, 3 kişilik bir Pop - R&B kız grubudur. 2005 tarihli ilk albümleri "Bir" ile büyük başarı kazanan grup, 2006 yılında "Hepsi 2" albümüyle çıkışını sürdürdü. Sezen Aksu ile birlikte Pepsi'nin reklam kampanyası için bir single hazırlayan ve seri konserler veren grubun üyeleri çocukluklarından beri birbirlerini tanımaktadırlar. Grubun menajerliğini grup üyelerinden Cemre'nin annesi Şebnem Özberk yürütmektedir. Grup 2007 yılından 2008 yılına kadar Hepsi1 adlı televizyon dizisinde rol almıştır. Grup 3. stüdyo albümlerini 2008 yılının Mayıs ayında çıkardıktan sonra 14 Ağustos 2009 tarihinde de SIR adlı bir single çıkarmıştır.9 Mart 2010 Yılında ise Geri Dönüşüm adlı ilk 3 kişilik albümleri çıktı.Bu albümden ilk klip şarkısı Yeter adlı parçaya çekilmiştir.

2005 yılında kuruldukları günden beri 1 üyesi hariç aynı üyelerle yola devam eden grup 3 kişiden oluşmaktadır.Gülçin Ergül gruptan 2009'un şubat ayında ayrıldığını belirtmiştir.Şu anda 3 kişi yola devam etmektedirler. Bunlar;
Eren Bakıcı - 18 Mayıs 1984'te İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü'nde ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Modern Dans eğitimini 2006'da tamamladı.
Cemre Kemer - 17 Şubat 1985'te İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü'nde ortaöğretim ve liseyi bitirdirdikten sonra aynı okulda Klasik Bale eğitimini tamamladı.
Yasemin Yürük - 21 Eylül 1986'da İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü'nde ortaöğretim ve liseyi bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi'nde Klasik Bale eğitimini tamamladı.