Toplam yaşam öyküsü sayısı: 9147
Kullanıcı GirişiKategoriler
Yeni eklenenler
Popüler yaşam öyküleri

Ana sayfa - Grup Mp3

Grup Mp3


Share Paylaş


Tavsiye et


Meslek: Müzisyenler

Grup Mp3 Yazıcıya Gönder
YILDIZ ASYALI

5 yaşında piyano çalmaya başladı.Aynı sene İstanbul Devlet Opera ve Balesi Çocuk Korosunda solist olarak görev almaya başladı.7 yaşında Timur Selçuk'un 'Bir Uzay Masalı' operasında, 8 yaşında 'Neşeli Günler Müzikali'nde rol aldı.Ayrıca keman eğitimine başladı.

12 yaşında 'Nabucco' operasında, 'Kral ve Ben' müzikalinde yer aldı.13 yaşında Lösemili Çocuklar Vakfı yararına düzenlenen konserde Sarah Brightman ile İstanbul devlet Opera ve Balesi Orkestrası eşliğinde aynı sahneyi paylaştı. Birçok dizide oyuncu kimliğiyle yer aldı. 'Çocuk Klübü', 'Eyvah Babam', 'Eyvah kızım büyüdü', 'Yasak Elma', 'El Gibi' ve şu an Atv de yayınlanan 'Limon Ağacı' isimli dizilerin, jenerik müziğini bestelemiş ve yorumlamıştır. Grup MP3 ün albümündeki 'Sevmek Zamanı' dışındaki diğer tüm şarkıların söz ve müzikleri kendisine aittir.

SEDA TELCİLER
İlkokulu İzmir Türk Koleji' nden birincilikle mezun oldu. İlkokul yılları boyunca okulun artistik jimnastik takımında yer aldı. Bir yandan piyano ve solfej dersleri almaya başladı. Ortaöğretim döneminde İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı bale bölümüne başladı. Yaz tatillerinde Paris'te Alliance Française dil okuluna, Washington School of Ballet'nin programına, İngilizce eğitimi için Georgetown University'n de okudu. Lise döneminde İzmir Dans Akademisinde bale ve karakter dansı, modern dans çalışmalarına devam etti. Şuanda Galatasaray Üniversitesi'ni 2. sınıfta okumaya devam ediyor. Müzik ve dansın dışında , tam bir spor tutkunu olan Genç bayanlar kategorisinde Alaçatı Windsurf Cup birinciliğine sahip olan Seda, aynı zamanda kayak, snowboard ve buz pateni de yapıyor.

BURCU CANBAŞ
1998 Akademi İstanbul şan, pop/caz eğitimi aldı. Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesi Şan Ana Sanat Dalından mezun olan Burcu Canbaş, Melih Kibar'la çalışmaya başladı. Birçok albüm, jingle, film ve dizi müziğini seslendirdi. Ayrıca ‘Hababam Sınıfı Merhaba' adlı filmin soundtrack şarkısını, Mehmet Ali Alabora ile düet olarak yorumladı. Burcu, aynı zamanda Hayvan Barınaklarına Yardım için çalışıyor.