Toplam yaşam öyküsü sayısı: 9146
Kullanıcı GirişiKategoriler
Yeni eklenenler
Popüler yaşam öyküleri

Ana sayfa - Ozan

Ozan


Share Paylaş


Tavsiye et


Meslek: Müzisyenler

Ozan Yazıcıya Gönder
Erzincan'da dogan Ozan, ilkögretim ve üniversite egitimini Hollanda'da tamamladi. 4 yasinda futbol okuluna gitmeye baslayan Ozan 14 yasindan ibaren profesyonel olarak Hollanda'nin ünlü kulüpleri NAC Breda ve De Graafschap'ta forma giydi. Gösterdigi performansla Gençlerbirligi kulübüne transfer olan Ozan, daha sonra tekrar Hollanda'ya döndü.

Geçirdigi trafik kazasi sonrasi yesil sahalara elveda diyen Ozan, müzik dünyasina adim atarak kendine yeni bir yol çizdi. Pop müzige yeni bir soluk getirecegine inanan Ozan, yeni albümü ile Türkiye'yi de sallayacak.

Kanal D'nin düzenledigi Avrupa Popstar Yarismasinda 1. olan Ozan Sekerim benim adli albümüyle müzik dünyasina ilk adimini atti.

Avrupanin ilk Türk Popstari olmanin hakli gururunu yasayan Ozan, ilk albümüyle Avrupada büyük ilgi topladi.Artik sarkilarimi Anavatanim da söyleyecegim diyen Ozan, ilk albümünü Türkiyede Çıkardı. ''ŞEKERIM BENIM'' adli ilk albümü ile müzikseverlerin kalbinde taht kurmaya hazirlanan Ozan'in ilk klibini ünlü yönetmen Deniz Akel albümle ayni adi tasiyan sarkisina çekti.

Ozan, şimdi de ''Bir Gecelik A.Ş.K.'' albümünü bütün müzik severlerin beğenisine sundu...