Toplam yaşam öyküsü sayısı: 8883
Kullanıcı GirişiKategoriler
Yeni eklenenler
Popüler yaşam öyküleri

Ana sayfa - İrem

İrem


Share Paylaş


Tavsiye et


Meslek: Müzisyenler

İrem Yazıcıya Gönder
İrem Yağcı, şarkı sözü yazarı ve şarkıcıdır. Söylediği Hayalet Sevgilim isimli şarkısı internette dağılarak popüler olmuştur. Şarkı arkadaş ortamında söylediği sırada cep telefonuna kayıt yapılmıştır. Amatör olarak başlayan müzik hayatı, bir müzik albümü ile profesyonelliğe dönüşmüştür. Hayal Et Sevgilim ve Git parçalarına da klip çekmiştir.

Kendisi halen Koç Üniversitesi'nde hukuk öğrenimi görmektedir. Kendisinin en büyük hedefi bir gün hâkim olmaktır

İrem Yağcı, amatör şarkı sözü yazarak müziğe ilk adımını attı. Söylediği Hayal et sevgilim isimli şarkısı internette dağılarak popüler olmuştur. Şarkı arkadaş ortamında söylediği sırada cep telefonuna kayıt yapılmıştır.

Genç şarkıcı İrem, albüm çıkarmadan internet üzerinden hayatımıza girdi ve hiçbir tanıtım yapılmadan milyonlarca insana ulaştı. Herkes "Hayalet Sevgilim"den bahsederken söyleyen kişinin kimliği bir sır gibiydi. Bu sır yakında açığa çıkıyor ve İrem çok yakın bir zamanda Avrupa Müzik etiketiyle albümünü çıkarıyor. Türkiye'de bugüne kadar kimse albüm çikarmadan kendini göstermeden bu kadar ünlü olamamış, milyonlarca insana ulaşamamıştı. İrem, söz ve müziği kendisine ait 10 şarkının kayıtlarını ünlülerin stüdyosu Erekli-Tunç'ta yaptı. Albümün aranjörlügünü ise Teoman, Candan Erçetin ve Göksel gibi birçok ünlünün albümünü hazırlayan Alper Erinç, albüm fotograflarını çeken Koray Kasap'ta albümün grafik tasarımını üstlendi.
İrem daha albüm çikmadan en çok dinlenen şarkı olan "Hayalet Sevgilim'e klip çekti. Kubilay Kasap yönetmenliğinde Taksim Suriye Pasajında çekilen klipte genç sanatçı sevgilisinden ayrılan bir genç kızı canlandırıyor.