Toplam yaşam öyküsü sayısı: 9147
Kullanıcı GirişiKategoriler
Yeni eklenenler
Popüler yaşam öyküleri

Ana sayfa - Bülent Serttaş

Bülent Serttaş


Share Paylaş


Tavsiye et


Meslek: Müzisyenler

Bülent Serttaş Yazıcıya Gönder
Elazığ Keban'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini burda tamamladı. İlk sahne deneyimini daha 5 yaşındayken bir tiyatro sahnesinde gerçekleştiren sanatçı belkide sahne performansını küçük yaşlarda yaşadığı bu deneyime borçlu.

Halen bekar olan sanatçı, yaşamayı yaşatmayı ve insanları çok sevdiğini her fırsatta dile getiriyor.Aynı zamanda iyi bir sporcu olan sanatçı futbol lisansınıda Elazığ 1. Amatör liginde yılın sporcusu ünvanını aldığı sene gerçekleştirdi. Masa tenisinide seven ve eline geçirdiği her fırsatta çevresindeki insanlarla iddalaşan Serttaş, bir çok maçtan galibiyetle ayrıldı.

Allah vergisi bir sese sahip olan sanatçı, hiçbir müzik eğitimi olmadığını, ama eğitimin şart olduğunu kabul ettiğini söyledi.

Hobileri arasında yüzmek, seyahat etmek, tenis oynamak ve müzik dinlemek olan Serttaş evde sadece Türk Sanat Müziği ve Klasik Müzik dinlediğini söylüyor. Ailenizin türkücüsü Bülent Serttaş''ın en büyük özelliğide gülerek türkü söylemesi. Ama türkülerinin yanı sıra iyi arabesk şarkılarıda vardır.