Toplam yaşam öyküsü sayısı: 9147
Kullanıcı GirişiKategoriler
Yeni eklenenler
Popüler yaşam öyküleri

Ana sayfa - Tuğçe San

Tuğçe San


Share Paylaş


Tavsiye et


Meslek: Müzisyenler

Tuğçe San Yazıcıya Gönder
90'lı yılların sonunda çıkardığı "Neredesin" albümüyle büyük ilgi uyandıran Tuğçe San ikinci albümü "Tempo"dan bu yana uzun bir süredir ortalıklarda gözükmüyordu. Evlendikten sonra Amerika'ya yerleşen Tuğçe San, son olarak 2 sene önce Türkiye'ye tatile gelmişti. O günden bu güne hiçbir yayında gözükmeyen Tuğçe San sonunda suskunluğunu bozdu ve yeni bir albüm hazırlığı içinde olduğunun sinyallerini verdi...

Elektronik dans müziğinin Türkiye'deki ilk temsilcisi Tuğçe San, 10 yıl aradan sonra yepyeni bir albüm haberiyle müzik dünyasına geri dönüşünü ve sevenleriyle tekrar bir araya gelmenin heyecanını yaşıyor şu günlerde. Evlenip 1 kız çocuğu sahibi olan ve Amerika'da oryantal step aerobik salonu işleten Tuğçe San, Türkiye'deki müzik listelerini uzaktan takip ettiğini belirtip 10 sene gibi uzun bir süreden sonra bile kendine dans müziğinde halen bir rakip göremediğini ve uzak kaldığı hayranlarına bomba gibi bir albüm hazırlığında olduğunu belirtti. Michael Jordan'ın yeğeniyle evli olan Tuğçe San son olarak 2 sene önce Kuşadası'nda çocuğu ve eşiyle tatil amaçlı gelmiş, sert ve iddialı açıklamalarda bulunmuştu. Dans adına Türkiye'nin halen atılımlarda bulunmasını ve kendisinin de bu konu üzerinde profesyonel olduğunu, yerini kimsenin dolduramayacağını belirtip, "Yakında Türkiye'deyim" demişti.

Mayıs 2008'de çıkması planlanan albümün önümüzdeki aylar içerisinde detayların geniş olarak basında da yer alacağını belirten Tuğçe San, hayranlarından gelen yoğun istek ve internet kanallarında dolaşan spekülatif yazılara son vermek amacıyla sürprizini erken açıklamak zorunda kaldığını da ekledi. Yapım şirketi henüz sır gibi saklanan albüm çalışmalarını Amerika'da yürüten sanatçı, albümle ilgili detayları çok yakında vereceğinin ve bunun tam bir dans albümü olacağının müjdesini de verdi. Tam da rekabetin zirvede olduğu yaz aylarına denk gelen çıkış tarihi albümün hayli iddialı olduğunun bir diğer habercisi ayrıca. Tuğçe San kimlere göz dağı veriyor dersiniz?